| четврток, 6 декември 2018 |

Поранешниот на Гоца Тржан стана татко

Иван Маринковиќ, поранешниот маж на Гоца Тржан вчера стана татко вторпат. Миљана Кулиќ, која ја запозна во реалното шоу „Парови“, и која остана трудна за време на шоуто, се породи вчера во Ниш. Таа на својот син му го даде името Жељко и за медиумите изјави дека Жељко што го познава е успешен човек.

Иако Миљана по раскинувањето со Иван се закануваше дека нема да му дозволи да го види своето дете, тој вчера објави фотографија од синот.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top