| четврток, 6 декември 2018 |

Гаганет

– Добар ден господине, дали ќе може да ви направам една кратка анкета? …
– Може…
– Каков интернет користите и колку сте задоволни? …
– Користам интернет од комшијата и многу сум задоволен!

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top