| четврток, 6 декември 2018 |

Северина ги избриша сите пријатели од Инстаграм, сега следи само една личност

Северина одлучи да направи голема „чистка“ на Инстаграм и престана да ги следи, осносно им паправи unfollow на сите, освен на една личност. Пејачката на Инстаграм сега го следи само својот сопруг Игор Којиќ, а неа ја следат 815.000 луѓе.

Игор Којиќ е исто така посветен на неговата сопруга и таа е единствената личност која ја следи откако тие двајца велгоа во врска. Профилот на Игор Којиќ на Инстаграм неодамна беше заклучен за јавноста, а истото го стори и Северина и таа ги заклучи профилот неколку дена.

Што ја поттикнало Северина да ги избрише сите нејзини пријатели, познаници и останати, што ги следеше на Инстаграм не е познато.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top