| четврток, 6 декември 2018 |

Сообраќајна (дез)ориентација

– Извинете, вашата сексуална ориентација ли не ви дозволува да кажете на која страна ќе одите? …
– Не те разбирам?!? …
– Дај жмигавец бе, педер!!!

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top