| четврток, 6 декември 2018 |

Емина Јаховиќ сериозно ги исплаши следбениците со оваа фотографија

Емина Јаховиќ неодамна се разведе со сопругот Мустафа Сандал, со кого беше во брак 10 години. Пејачката напорно тренира, а видеоснимките редовно ги споделува на социјалните мрежи, но со новата фотографија ги загрижи обожавателите. Имено, во коментарите на фотографијата преовладуваат оние упатени на сметката на нејзината тежина, а заклучокот на мнозинството е дека Емина на неа изгледа анорексично.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top