| четврток, 6 декември 2018 |

Незгодно

Мажот ѝ вели на жената:
– Знаеш ли дека сите мажи во населбата зборуваат за комшивката која 20 години ниту еднаш не го изневерила мажот? …
– И која е таа бе!? …
– Па не ли си ти мори!?!

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top