| четврток, 6 декември 2018 |

Отприлика вака ќе биде

– Господине, пијан си, еве ти ваучер за такси…
– Нема потреба фала, со кола сум.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top