| четврток, 6 декември 2018 |

Некогашниот кандидат за битолски градоначалник се пофали со мускулите (фото)

paljo (1)Зоран Лазаревски Паљо е македонски каратист, бодибилдер, велосипедист кој беше независен кандидат за градоначалник на Општина Битола на локалните избори. Ја загуби трката по фотелјата, но затоа пак остана посветен на билдањето… По кампањата во машки костим, следува кампања на мускулите на Паљо
paljo

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top