Од врата во вода: Шилегов избрал викендичка на убава локација (ФОТО)

Скопскиот градоначалник Петре Шилегов неодамна се подновил со нова викендица во Маврово, пренесува Курир. Викендицата се … Продолжи со читање Од врата во вода: Шилегов избрал викендичка на убава локација (ФОТО)