„Република“ ги демантира грубите лаги и невистини што денеска беа изнесени од портпаролот на СДСМ, Петре Шилегов

Во врска со обвинувањата од страна на портпаролот на СДСМ Петре Шилегов изнесени во изјава за … Продолжи со читање „Република“ ги демантира грубите лаги и невистини што денеска беа изнесени од портпаролот на СДСМ, Петре Шилегов