Северина се омажи во вилата на Љубе Бошкоски (ФОТО)

Откако во петокот малку по пладне склопија брак во жупната црква на Бале, Хрватска, Северина Вучковиќ … Продолжи со читање Северина се омажи во вилата на Љубе Бошкоски (ФОТО)