| четврток, 6 декември 2018 |

Меган Маркл и се враќа на глумата

Војвотката од Сасекс планира да се врати на нејзината професија, глумата. Таа смета дека нејзината кариера како актерка не е завршена.И покрај тоа што сега е зафатена со други обврски околу нејзината бременост и Кенсингтонската палата таа некогаш ќе се врати на снимањето на филмови и серии. Ако таа реши да се врати на својата професија , никој нема да ја спречи во нејзината намера.

На нас ни останува да видиме кога ќе ја гледаме на малите екрани во некоја улога.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top