| четврток, 6 декември 2018 |

Светско, а наше: Мартија објави нова песна со светски звук (Видео)

Младата и талентирана Мартија Станојковиќ не престанува да изненадува. Овој пат таа објави ново аудио, кое ги воодушеви сите. Песната се вика „That’s The Way We Like It“, а коментарите за песната се и повеќе од позитивни.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top