| четврток, 6 декември 2018 |

Тамара е секси мама во црни гаќички и блуза (Фото)

Пејачката Тамара Тодевска и нејзиниот сопруг го очекуваат нивното второ дете, за кое соопштија дека е момче и ќе се вика Дарен. Тамара одбројува денови до породувањето, а сега одлучи да сподели и како изгледа при крајот на нејзината бременост..

На фотографијата, македонската музичка ѕвезда позира во црна долна облека и ролка.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top