| четврток, 6 декември 2018 |

Мелита гола и во ноември (фото)

Поранешната македонска водителка Мелита жари и пали на социјалните мржи. Таа своите фејсбук фанови постојано ги чести со по некоја нова секси фотографија, а студениот ноември не беше доволна причина за таа да се „закопча до гуша“. Деколтето секогаш во преден план..

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top