| четврток, 6 декември 2018 |

Видео од кое заледува крв: Поп го испушта бебето од раце сред крштевка

Снимката на која свештеник го испушта новороденчето од раце среде крштевање ја заледува крвта. Инцидентот се случил во црква во САД.

За среќа, бебето не е повредено.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top