| четврток, 6 декември 2018 |

После порно аферата се повлече од јавноста: Северина сподели убави вести, среќа во нејзиниот дом!

Северина извесно време е повлечена од јавноста, а објавите на нејзиниот Инстаграм станаа реткост. Многумина сметаа дека причината за тоа е стресот кој го доживеа кога во јавноста протекоа нејзините порно фотографии.

Се пишуваше дека Севе тешко ја поднела порно аферата и дека поради тоа не излегува од дома. Сепак популарната пејачка открила зошто ја немаше толку долго.

-Прексрасно е со вас да го поделам чувстото дека завршив со снимање на новиот албум. Благодарам на сите кои ме поддржаа, со нетрпение чекаа и пишуваа кога, се лутеа, но секогаш песните се тие кои го бараат вистинското време, никогаш јас. А на песните не можете да се лутите. Посебно не на овие песни кои јас ги снимив сега. Наскоро…За десетина дена ќе го објавама датум на изглеување на новиот албум – напиша Севе во опис на фотографијата на која е со широка насмевка.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top