| четврток, 6 декември 2018 |

Жена врши нужда во среде центар на град (фото)

Попладнево повозрасна жена била фотографирана со мобилен телефон како врши нужда на Булеварот пред Врховен суд. Токму пред влезот на судот на тревникот до булеварот жената пред очите на минувачите клекнала и ја завршила физиолошката потреба и потоа заминала.

Во овој дел од градот ниту околу судовите нема мобилни тоалети. Најблиското јавно ве-џе е во ТЦ Мавровка на повеке од 300 400 метри.

фото : FB

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top