| четврток, 6 декември 2018 |

Брза помош во Влада (фото)

Екипа на Брзата помош предмалку интервенираше во зградата на Владата на Република Македонија. Засега нема информации на кого му требаше медицинска помош.

Возилото влезе во предниот дел на зградата.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top