| четврток, 6 декември 2018 |

Снимка што остава без здив: Лепа Брена покажа дека е во одлична форма

Лепа Брена се подготвува за двата големи белградски концерти, кои ќе ги одржи на 20 и 21 октомври во „Штарк-арена“. Дека посетителите ги очекува вистински спектакл, можете да видите од видеоснимката што ја сподели на својот инстаграм-профил.

„Ние вежбаме секоја вечер“, напиша пејачката во описот на видеоснимката, на која ја гледаме како прави стој на раце, покажуајќи на тој начин дека е во одлична физичка форма.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top