| четврток, 6 декември 2018 |

Јас едноставно се навикнав: Порно фотографиите на Северина ја шокираа нацијата, а Кеба реагираше вака!

Драган Којиќ Кеба проговори за снаата Северина, за коа има само пофални зборови. Тој се осврна и на нејзините порнографски фотографии, па даде свој суд!

-Снаата ја доживувам како моја, како Игор и Наташа – рекол Кеба, а потоа открил како ги доживува нејзините секси фотографии.

-Не е добар збор, се загрижив, јас едноставно се навикнав. Бог гледа и држи под контрола  што прави секој во животот. Не знам што друго да кажам и не би сакал да давам коментар, бидејќи не мислам дека е примерно нешто за зборувам. Кога знам дека се е во ред со тоа и без тоа – рекол Кеба за Ексклузив.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top