| четврток, 6 декември 2018 |

Бојана Атанасовска со емотивна порака за ќеркичката: „Вреди да се живее за оваа насмевка!”

Пејачката Бојана Атанасовска, која пред повеќе од една година стана мајка, деновиве објави фотографија на Фејбсук од нејзиниот сопруг и ќеркичката, под која напиша емотивна порака која ги разнежни фановите.

Што да се каже, драги луѓе, вреди да се живее за оваа насмевка, дајте да не заборавиме да се смееме“, порача атрактивната пејачка, но и водителка, која во последните неколку години апстинира на музички план.

Инаку, Бојана е во брак со Васко Скендеровски, кој е директор на македонската футсал-репрезнатција и успешен бизнисмен.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top