| четврток, 6 декември 2018 |

Северина ја загуби битката за синот: Александар ќе живее со Милан

Милан Поповиќ конечно добил што сака. Судот во Загреб го прогласил за подобен татко за чување на малолетното дете, шестгодишниот Александар, додека двојното старателство е укинато.
Северина сега ќе може да го види својот син според новите правила само кога судот ќе ги одобри, додека детето ќе живее со својот татко од сега.

Северина ниту не сонувала дека нејзините нови секси слики ќе и „дојдат до глава“, поточно дека ќе го изгуби својот син, инаку сигурно ќе била повнимателна за тоа како и во што се слика, пишуваат медиумите во регионот.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top