| четврток, 6 декември 2018 |

Бизарна работа што Бред Пит ја правел со секоја партнерка

На Твитер почнала да се шири статија во која некоја забележал дека холивудскиот заводник Бред Пит, кој два пати ја добил титулата „најсексапилен маж на светот“, сака да го копира изгледот на жената со која е моментално во врска!

Со Џенифер Анистон бил искубана русокоса.

Со Анџелина ја затемнил косата и ја носел залижана исто како неа…

А со Гвинет Палтроу ги скратил своите кадрици и станал платинеста русокоса…

И не само тоа… Бред ги менува и изразите на лицето по потреба, во зависност од тоа каква е неговата партнерка!

Погледнете ги добро фотографиите и споделете го вашето мислење во коментари!

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top