| четврток, 6 декември 2018 |

(Не)логичен компромис

– Миличок, најдов начин како да заштедиме за на море! …
– Е како?!? …
– Ти нема да одиш!!!

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top