| четврток, 6 декември 2018 |

Антонио Милошоски објави вежби за трицепси и среќа (ФОТО)

Пратеникот и поранешен министер за надворешни работи Антинио Милошоски е еден од ретките политичари кои со нескриена среќа зборуваат за своите деца. Тој редовно споделува фотографии од синот Давид и ќерките 21-месечната Дарија и 7-месечната Михаела.

 


Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top