| четврток, 6 декември 2018 |

#ЖивототНаТрајан

Треба да снимиме македонска верзија на The life of Brian. Ќе се вика The life of Trajan и ќе биде за човек кој цел живот ќутел и траел пошто имало и полошо.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top